Матеріал для опрацювання.

Якщо з програмування вам знайоме, тільки слово програмування, нічого страшного! Готуємось вирушити в мандри світом IT.

Алгоритм, за яким ми будемо працювати на цьому уроці:

Світ який нас оточує.

Ми живемо у гарному світі де нас оточує безліч цікавого: люди, тварини, зірки, автомобілі, дерева, риби… Цей перелік можна продовжувати безкінечно. Люди перед собою ставили безліч задач, з яких- і виникла математика в процесі розвитку суспільства. Математика  — наука, яка первісно виникла як один з напрямків пошуку істини для практичних потреб людини рахувати, обчислювати, вимірювати, досліджувати форми та рух фізичних тіл.

Проведемо класифікацію того, що є у світі.

З точки зору математики, все що нас оточує у світі та матеріально існує називають об’єктами.

Наприклад:

Об’єкти  мають властивості притоманні саме цьому об’єкту.

Властивість кольору є не математичною величиною, має значення «червоний». Властивостям об’єктів, які не є математичними одиницями, дали математичний опис. Якщо це колір, то кожному кольору надали числове значення, де це потрібно.  

Що відбувається з часом.

Як ми знаємо світ швидко змінюється, сьогодні авто під домом, завтра на стоянці, потім їде в інше місто. Дерево має зелені листя, з часом вони жовті, а потім їх взагалі нема і т.д.  З усіма об’єктами відбуваються певні процеси. Об’єкти взаємодіють та  видозмінюються. Ці процеси теж можна описати, побудувати моделі цих процесів, та змоделювати. Тут і починається програмування, або прикладна математика.